Newsletter

Państwa adres e-mail

Aktualności


Rodzinna uczta w każdą niedzielę w Restauracji Malëna!

Tego jeszcze nie było! Przyjdź z rodziną na niedzielny obiad do Restauracji Malëna, a za obiad dzieci nie zapłacisz zupełnie nic*!

Każde dziecko może wybrać sobie zupełnie gratis jedno danie z dziecięcego menu Restauracji Malëna, które znaleźć można na stronie: menu

Zapraszamy w każdą niedzielę w godzinach 12:00 - 22:00!

W celu dokonania rezerwacji stolików prosimy o kontakt telefoniczny 58 680 21 00.

* rodzic oczywiście nie może pozostać głodny :) Dorosłych zapraszamy do dokonywania zamówień z pełnej karty Restauracji: Menu Restauracji

 


 

Świeżo wyciskane soki własnej kompozycji

 

Świeże soki to bogactwo witamin i minerałów. Zdecydowanie nie warto jednak ograniczać się do jednego, znanego smaku! Razem z Restauracją Malena zachęcamy do eksperymentowania w postaci komponowania własnych soków ze świeżych warzyw i owoców, a do wyboru są: jabłko, burak, marchew, grejpfrut, pomarańcza, cytryna. Jaki smak lubicie najbardziej?


 

Kaszubska herbata z lipy

Bladożółte i bladozielone kwiaty lipy to nie tylko poezja dla nosa i oczu, ale także dla ciała. Zawierają przede wszystkim flawonoidy - związki charakteryzujące się silnym działaniem antyoksydacyjnym i przeciwnowotworowym, usuwające z organizmu wolne rodniki, które mogą uszkadzać tkanki i przyspieszać proces starzenia się organizmu.

Zdrowotne właściwości lipy  znane są nie od dziś, a napar z lipy to jeden z najstarszych środków na wzmocnienie odporności organizmu.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij