Newsletter

Państwa adres e-mail

Wesele na Kaszubach

Wesele na Kaszubach

Sala weselna Hotelu Bazuny - Twoje wyjątkowe wesele na Kaszubach

Witam serdecznie. Nazywam się Małgosia Ankiersztejn i cieszę się, że trafiłaś na stronę Hotelu Bazuny w Kościerzynie, w poszukiwaniu swojego idealnego miejsca na wesele na Kaszubach.

        Małgosia Ankiersztejn                                       

Dwanaście lat temu organizowałam swoje własne wesele i dlatego dokładnie wiem ile oczekiwań i obaw masz przy organizacji wesela swoich marzeń. Od ośmiu lat z tym samym zaangażowaniem organizuję wesela w hotelu, który stworzyłam właśnie dla osób takich jak Ty. Szczęście Panny Młodej jest dla mnie najważniejsze, dlatego wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie by zapewnić najwyższy możliwy komfort i satysfakcję młodej pary już od pierwszego kontaktu, aż po szczęśliwy finał wesela Twoich marzeń w Hotelu Bazuny.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą weselną Hotelu Bazuny. Bogate serwowane menu powiększone o bufety napoi i ciast w wyjątkowej cenie od 190 zł / os. Menu weselne do pobrania w pliku PDF.

Zobacz jak bawili się Natalia i Hubert: FILM WESELE W HOTELU BAZUNY

Zobacz jak bawili się Asia i Jacek: PREZENTACJA WESELNA

Chciałabym Cię przekonać w kilku słowach, dlaczego Hotel Bazuny jest Twoim najlepszym wyborem na organizację wesela na Kaszubach:

  1. Na pewno chciałabyś, żeby wesele było dobrze zorganizowane. Od pierwszego kontaktu koncentruję się na Twoich oczekiwaniach i wizji tego dnia. Dzięki swojemu doświadczeniu doradzam w tych sprawach, w których chciałabyś poznać opinię eksperta.

2. Lubisz elegancję, ale chciałabyś też, żeby wesele przebiegało w rodzinnej atmosferze? Doskonale, moim zdaniem jednoczesne dbanie o detale w połączeniu z serdeczną i rodzinną atmosferą gwarantuje fantastyczną zabawę. Dobieram współpracowników, którzy w pełni rozumieją Twoje potrzeby w tym szczególnym dniu. Szczery uśmiech i pełne zaangażowanie całego zespołu - właśnie dlatego możesz być pewna, że w tym wyjątkowym dniu będziesz dobrze się bawić na własnym weselu.

3. Wiem, że w każdej rodzinie jest osoba, która jest bardzo wymagająca i chciałabyś, żeby nawet ona wspominała Twoje wesele jako wyjątkowe. Znalazłam na to sposób.. stawiam na wyśmienitą kuchnię. Od początku budując Hotel na Kaszubach wiedziałam, że sięgając po tradycję i naturalne składniki z regionu Kaszub stworzę restaurację, która będzie wyróżniała się smakiem w całym regionie. Dzięki temu Twoi Goście weselni będą zachwyceni Twoim wyborem Hotelu Bazuny, bo jestem pewna, że docenią naszą dbałość o jakość potraw.

Cieszę się, że poświęciłaś czas, żeby przeczytać te kilka zdań o nas.

Zachęcam do złożenia zapytania o dostępny termin:

malgorzata@hotelbazuny.pl

Telefon: (58) 680 21 00 - Recepcja Hotelu Bazuny jest czynna całodobowo

Z przyjemnością przygotujemy wstępną propozycję. Liczę, że będziemy miały okazje poznać się osobiście.

Najlepsze wesele na Kaszubach! Małgosia Ankiersztejn oraz zespół Bazuny Hotel & SPA - zapraszamy na Kaszuby!

Partner medialny:

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij