Przyjazd
Wyjazd

Szczegóły aktualności

29 maja 2019

Doskonały pomysł na końcoworoczne podziękowanie Nauczycielom za opiekę i nauczanie! Niech porządnie odpoczną i nabiorą sił do września.

Coś relaksującego

Masaż twarzy, szyi i dekoltu wycisza emocje, łagodzi napięcie oraz przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek. Po masażu skóra zostanie odżywiona poprzez nałożenie nawilżającej maski.

Cena: 100,00 PLN (40 min)

 

Coś upiększającego

Manicure japoński połączony z odżywczym okładem na dłonie to bomba witaminowa dla paznokci, a efekty widać już po pierwszym zabiegu. Zabieg wzbogaca je w składniki mineralne, które uszczelniają i wzmacniają płytkę.

Cena: 100,00 PLN (50 min)

 

Coś odprężającego

Relaksujący masaż aromaterapeutyczny całego ciała wykonany na odżywczym, zapachowym maśle shea, poprzedzony godzinnym pobytem w Strefie Wellness (sauna sucha, łaźnia parowa)

Cena: 150,00 PLN (1h 55 min)

 

Coś owocowego

Zabieg na ciało przepełniony zapachem mango. Aromatyczny peeling i przemasowanie ciała na odżywczym maśle shea o zapachu mango dedykowany jest w szczególności osobom o suchej skórze. Całość zabiegu poprzedzona jest godzinnym pobytem w Strefie Wellness (sauna sucha, łaźnia parowa)

Cena: 160,00 PLN (1h 55 min)

 

 

Vouchery ważne są przez 6 miesięcy od dnia zakupu.
Istnieje również możliwość wykupienia zaproszenia na dowolną kwotę.
 
Szczegółowa informacja: 58 680 21 20 lub spa@hotelbazuny.pl

 

Lokalizacja na malowniczych Kaszubach
Bazuny Hotel*** & SPA ul. Kościuszki 17, 83-400 Kościerzyna
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij