Przyjazd
Wyjazd

Stok w Centrum Aktywnego Wypoczynku Koszałkowo-Wieżyca

  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Atrakcje
  4. Stok w Centrum Aktywnego Wypoczynku Koszałkowo-Wieżyca

Letnie atrakcje

Centrum Aktywnego Wypoczynku pokazuje, że z uroków stoku korzystać można również, gdy nie ma śniegu! Można wówczas zaszaleć np. na mountainboardzie, czyli letniej alternatywie dla snowboardu, czy trójkołowcach górskich które są bardzo uniwersalne, ponieważ nie wymagają specjalnych umiejętności takich jak zjeżdżanie na nartach czy moutainboardzie. Na miłośników sportu czeka również zorbing, a dla najmłodszych sportowy park zabaw.

Zimowe atrakcje

Okazuje się, że zimą wcale nie trzeba jeździć na południe Polski, aby pozjeżdżać na nartach czy snowboardzie. Ba! Nawet nie potrzeba opadów śniegu, wystarczy mróz i jeździmy jak w górach, ponieważ gdy temperatura spada poniżej -5 stopni Celsjusza włączane są armatki śnieżne. Oba stoki są oświetlone i zawsze starannie przygotowane, a ulubione przez dzieci "dętki", czyli snowtubbing, niezmiennie cieszą się wielkim powodzeniem. Do dyspozycji turystów jest również wypożyczalnia sprzętu zimowego oraz jego serwis.

Odległość od Hotelu: ok. 22 4m (25 min.)
Adres: Wieżyca 32, 83-315 Szymbark

Lokalizacja atrakcji:

Lokalizacja na malowniczych Kaszubach
Bazuny Hotel*** & SPA ul. Kościuszki 17, 83-400 Kościerzyna
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij