Przyjazd
Wyjazd

Imprezy
integracyjne

Zorganizuj impreze integracyjną w Hotelu*** Bazuny. 

Navi Dog – autorska impreza Bazuny Hotel*** & SPA

Marsz lub bieg po urokliwych, kaszubskich lasach, podczas którego należy „zaliczyć” punkty kontrolne i wykonać zadania, które się na nich znajdują. Trasę o wybranej długości pokonuje się w towarzystwie psa przypiętego do uczestnika amortyzowaną smyczą.

Konkurencja rozgrywana w grupach max. 4-osobowych. Zwycięska drużyna otrzymuje nagrodę, a każdy uczestnik dyplom.

Live Cooking z Szefem Kuchni Restauracji Malëna

Szef Kuchni na oczach uczestników przygotowuje wybrane wcześniej przez Państwa danie. W trakcie pokazu zdradzi tajniki gotowania, pokaże w jaki sposób szybko i efektownie ozdobić talerz przed podaniem potrawy. Na koniec każdy z gości otrzyma prezent w postaci przepisu kulinarnego dania, które widział na pokazie.

Konkurs Kulinarny

Uczestnicy, podzieleni na grupy, wykonują danie wskazane przez Szefa Kuchni na bazie produktów, które znajdą przy wylosowanym stanowisku. Na zwycięską drużynę czeka nagroda oraz dyplomy.

Spływy Kajakowe

Spływy kajakowe to bardzo ciekawa i atrakcyjna forma spędzenia czasu w sposób aktywny przy jednoczesnym podziwianiu uroków Kaszubskich widoków.

W czasie spływu można zorganizować postój z ogniskiem z pieczeniem kiełbasek by później z nowymi siłami ruszać na podbój Kaszubskich rzek i jezior.

Psie Zaprzęgi Husky

Zadaniem uczestników jest współpraca w grupie celem stworzenia dobrze działającego psiego zaprzęgu. Grupa wybiera psa prowadzącego (lidera), ubiera wszystkim psom szelki zaprzęgowe, następnie dopina do specjalnej liny ciągowej, aby w końcu przypiąć cały zaprzęg do wózka zaprzęgowego i sprawdza, jak prezentuje się w pełnym biegu

Speedball

Rozgrywka odbywa się na specjalnie przygotowanym boisku, na którym są porozstawiane dmuchane przeszkody tak zwane balony. Zawodnicy dzielą się na mało liczne drużyny zazwyczaj 3- 10 osób, dwie drużyny stają na przeciwnych końcach boiskach i na dany sygnał rozpoczyna się gra, której celem jest wyeliminowanie zawodników przeciwnej drużyny w jak najkrótszym czasie.

Sumo

W  wesołej  formie i śmiesznych strojach uczestnicy poczują się jak zawodnicy sumo. Siła oraz zwinność w tej konkurencji idą w parze ze strategią i pomysłowością uczestnika zabawy. Na wyznaczonej macie uczestnicy stoczą zaciekły bój w japońskim stylu - kto przewróci się na plecy albo opuści matę - przegra.

Megapiłkarzyki

To szalenie popularna konkurencja, która angażuje jednocześnie nawet dwanaście osób. Całość przypomina piłkarzyki znane w barów w mega skali. Do dyspozycji uczestników oddajemy dmuchane boisko do piłki nożnej. Wyposażone jest ono w sześć poprzeczek, do których uprzężami przyczepieni są zawodnicy - ogranicza to ich ruchy i zmusza do wspólnego działania

Quady

Zadaniem uczestników jest prowadzenie quada na wyznaczonym torze. W zależności od możliwości terenowych zorganizujemy błotne przeprawy, zjazdy, podjazdy oraz wodne przeszkody. Czas  przejazdu  każdego  uczestnika  może  być  zapisywany, by ostatecznie  wytypować najlepszego kierowcę w grupie.

Degustacja oraz prezentacja win

przeprowadzona przez profesjonalnego sommeliera. Przedstawiony będzie odpowiedni dobór win do określonych dań.

Występ kapeli kaszubskiej Dréhe z Kòscérzny, która:

  • śpiewa piosenki kaszubskie,
  • uczy kaszubskiego abecadła kaszubskiego,
  • uczy gry na regionalnych instrumentach,
  • częstuje najlepszą na Kaszubach tabaką!

Symulatory wyścigów samochodowych:

Najsłynniejsze tory wyścigowe na świecie, superszybkie samochody i profesjonalne stanowisko symulacji złożone z podwójnego zestawu sportowych foteli i oryginalnych kierownic.

  • Tor Carrera -wyścigi na  torze Carrera o długości ponad 20 metrów
  • Monster Garaż - budowanie swojego unikalnego jeżdżącego pojazdu do zadań specjalnych

Imprezy z DJ'em

Wieczór możemy Państwu uatrakcyjnić organizując zamkniętą imprezę integracyjną w naszym hotelowym klubie, lub w części restauracyjnej. Dodatkiem do imprezy może być karaoke, gdzie każdy z uczestników wciela się w gwiazdę POP/Rock itp.

REZERWUJ TERAZ:

TELEFON: 58 680 21 00

EMAIL: szkolenia@hotelbazuny.pl

Najlepsze imprezy integracyjne na Kaszubach!

Lokalizacja na malowniczych Kaszubach
Bazuny Hotel*** & SPA ul. Kościuszki 17, 83-400 Kościerzyna
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij