Przyjazd
Wyjazd

Imprezy
integracyjne

Zorganizuj impreze integracyjną w Hotelu*** Bazuny. 

Spływy Kajakowe

Spływy kajakowe to bardzo ciekawa i atrakcyjna forma spędzenia czasu w sposób aktywny przy jednoczesnym podziwianiu uroków Kaszubskich widoków.

W czasie spływu można zorganizować postój z ogniskiem z pieczeniem kiełbasek by później z nowymi siłami ruszać na podbój Kaszubskich rzek i jezior.

Speedball

Rozgrywka odbywa się na specjalnie przygotowanym boisku, na którym są porozstawiane dmuchane przeszkody tak zwane balony. Zawodnicy dzielą się na mało liczne drużyny zazwyczaj 3- 10 osób, dwie drużyny stają na przeciwnych końcach boiskach i na dany sygnał rozpoczyna się gra, której celem jest wyeliminowanie zawodników przeciwnej drużyny w jak najkrótszym czasie.

Sumo

W  wesołej  formie i śmiesznych strojach uczestnicy poczują się jak zawodnicy sumo. Siła oraz zwinność w tej konkurencji idą w parze ze strategią i pomysłowością uczestnika zabawy. Na wyznaczonej macie uczestnicy stoczą zaciekły bój w japońskim stylu - kto przewróci się na plecy albo opuści matę - przegra.

Megapiłkarzyki

To szalenie popularna konkurencja, która angażuje jednocześnie nawet dwanaście osób. Całość przypomina piłkarzyki znane w barów w mega skali. Do dyspozycji uczestników oddajemy dmuchane boisko do piłki nożnej. Wyposażone jest ono w sześć poprzeczek, do których uprzężami przyczepieni są zawodnicy - ogranicza to ich ruchy i zmusza do wspólnego działania

Quady

Zadaniem uczestników jest prowadzenie quada na wyznaczonym torze. W zależności od możliwości terenowych zorganizujemy błotne przeprawy, zjazdy, podjazdy oraz wodne przeszkody. Czas  przejazdu  każdego  uczestnika  może  być  zapisywany, by ostatecznie  wytypować najlepszego kierowcę w grupie.

Występ kapeli kaszubskiej Dréhe z Kòscérzny, która:

  • śpiewa piosenki kaszubskie,
  • uczy kaszubskiego abecadła kaszubskiego,
  • uczy gry na regionalnych instrumentach,
  • częstuje najlepszą na Kaszubach tabaką!

Imprezy z DJ'em

Wieczór możemy Państwu uatrakcyjnić organizując zamkniętą imprezę integracyjną w naszym hotelowym klubie, lub w części restauracyjnej. Dodatkiem do imprezy może być karaoke, gdzie każdy z uczestników wciela się w gwiazdę POP/Rock itp.

REZERWUJ TERAZ:

TELEFON: 58 680 21 00

EMAIL: szkolenia@hotelbazuny.pl

Najlepsze imprezy integracyjne na Kaszubach!

 

zaufany obiekt confero.pl

Lokalizacja na malowniczych Kaszubach
Bazuny Hotel*** & SPA ul. Kościuszki 17, 83-400 Kościerzyna
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij