Przyjazd
Wyjazd

Jest wiele powodów, dla których warto odwiedzić Pomorskie. Hotel Spa Bazuny to idealny punkt wypadowy, aby poznać Kaszuby - nieodkrytą perłę polskiej turystyki, region obfitujący w malownicze krajobrazy i nieskalaną przyrodę. To nieoczywiste i zaskakujące miejsce na wakacyjny wypoczynek. 

Wczasy na Kaszubach warto spędzić w Kościerzynie, która leży w najatrakcyjniejszej części regionu, przez wzgląd na naturalne piękno i bogactwo przyrody nazywanej Kaszubską Szwajcarią. Miano to okolica zyskała dzięki dużej liczbie pięknych polodowcowych jezior i obfitującemu we wzgórza krajobrazowi. Tu znajduje się najwyższe wzniesienie w całym Niżu Europejskim. Rozległe tereny zalesione oraz czyste powietrze stwarzają idealne warunki do aktywnego wypoczynku i sprawiają, że noclegi w hotelu na Kaszubach są tak odprężające.

W hotelu Bazuny

„Bazuny” Hotel*** & SPA ”Bazuna” to instrument dęty przypominający góralską trąbitę, spotykany na Kaszubach.Bazuny Hotel*** & SPA w Kościerzynie to miejsce stworzone dla wymagających klientów. Naszym atutem jest kameralny charakter obiektu, który pozwala na bliższy kontakt z Gościem.

W części hotelowej znajduje się 30 pokoi mogących przyjąć łącznie 75 osób.

Również wyjątkowe wnętrza hotelu, już od pierwszej chwili wprawiają w przyjemny nastrój, sprawiając że pobyt przebiega w poczuciu wysokiego komfortu. Dużym atutem hotelu jest NOWOCZESNY BASEN - AQUAPARK znajdujący się 700 m. od hotelu.

Warto nas odwiedzić, ponieważ Kaszuby to nieodkryta perła Polskiej  turystyki. Kościerzyna leży w najpiękniejszej części Kaszub, nazywanej ze względu na walory przyrodnicze Szwajcarią Kaszubską. Jest to rejon cieszący się szczególną popularnością w okresie wakacyjnym. 

Wczasy na Kaszubach w Hotelu Bazuny to nie tylko komfortowe noclegi i wspaniałe możliwości cieszenia się pomorską przyrodą. Oferujemy również wyśmienite doznania kulinarne w naszej restauracji, która czaruje wybornymi smakami kuchni świata i specjałami kuchni regionalnej, a także imprezowy klub, w którym organizujemy niezwykle udane imprezy integracyjne dla klientów biznesowych. Nasza sala bankietowa to doskonałe miejsce na wesela i przyjęcia okolicznościowe. W hotelu znajduje się również jedno z najlepszych SPA na Kaszubach - wypoczynek, dbałość o zdrowie i urodę tutaj znajduje swoje spełnienie.

Skojarzenie z alpejskim krajem powoduje niezliczona ilość polodowcowych jezior oraz otaczające je wysokie wzniesienia. To tu znajduje się najwyższe wzniesienie na całym Niżu Europejskim! Nie brak tu czystego powietrza i rozległych zielonych lasów. Jednak nie tylko przyroda czyni Kaszuby miejscem wyjątkowym.. zapraszamy do działu ATRAKCJE OKOLICY, gdzie bliżej przedstawiamy liczne walory naszego regionu.

Wymienione atuty hotelu jak również lokalizacja sprzyjają doskonałemu wyciszeniu, odpoczynkowi i relaksowi.

„Bazuny” Hotel*** & SPA – jedyny taki hotel na Kaszubach.

Lokalizacja na malowniczych Kaszubach
Bazuny Hotel*** & SPA ul. Kościuszki 17, 83-400 Kościerzyna
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij