Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd

Sala weselna Hotelu Bazuny - Wasze wyjątkowe wesele na Kaszubach.

Witam serdecznie.

Nazywam się Małgosia Ankiersztejn i cieszę się, że trafiliscie na stronę Hotelu Bazuny w Kościerzynie, w poszukiwaniu swojego idealnego miejsca na wesele na Kaszubach.                                

Dwanaście lat temu organizowałam swoje własne wesele i dlatego dokładnie wiem ile oczekiwań i obaw masz przy organizacji wesela swoich marzeń. Od ośmiu lat z tym samym zaangażowaniem organizuję wesela w hotelu, który stworzyłam właśnie dla osób takich jak Wy. Szczęście Pary Młodej jest dla mnie najważniejsze, dlatego wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie by zapewnić najwyższy możliwy komfort i satysfakcję młodej pary już od pierwszego kontaktu, aż po szczęśliwy finał wesela Waszych marzeń w Hotelu Bazuny.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą weselną Hotelu Bazuny. Bogate serwowane menu powiększone o bufety napoi i ciast w wyjątkowej cenie od 190 zł / os.

Menu weselne w trzech wariantach dostępne do ściągnięcia: tutaj

Mamy dostępne terminy na 2019 r.Zapraszamy do kontaktu: malgorzata@hotelbazuny.pl / 586802100

Zobacz jak bawili się Natalia i Hubert: FILM WESELE W HOTELU BAZUNY

Zobacz jak bawili się Asia i Jacek: PREZENTACJA WESELNA

Dlaczego warto?

Chciałabym Was przekonać w kilku słowach, dlaczego Hotel Bazuny jest Twoim najlepszym wyborem na organizację wesela na Kaszubach:

1. Na pewno chcielibyście, żeby wesele było dobrze zorganizowane. Od pierwszego kontaktu koncentruję się na Waszych oczekiwaniach i wizji tego dnia. Dzięki swojemu doświadczeniu doradzam w tych sprawach, w których chciałabyś poznać opinię eksperta.

2. Lubicie elegancję, ale chcielibyście też, żeby wesele przebiegało w rodzinnej atmosferze? Doskonale, moim zdaniem jednoczesne dbanie o detale w połączeniu z serdeczną i rodzinną atmosferą gwarantuje fantastyczną zabawę. Dobieram współpracowników, którzy w pełni rozumieją Wasze potrzeby w tym szczególnym dniu. Szczery uśmiech i pełne zaangażowanie całego zespołu - właśnie dlatego możecie być pewni, że w tym wyjątkowym dniu będziecie dobrze się bawić na własnym weselu.

3. Wiem, że w każdej rodzinie jest osoba, która jest bardzo wymagająca i chcielibyście, żeby nawet ona wspominała Twoje wesele jako wyjątkowe. Znalazłam na to sposób.. stawiam na wyśmienitą kuchnię. Od początku budując Hotel na Kaszubach wiedziałam, że sięgając po tradycję i naturalne składniki z regionu Kaszub stworzę restaurację, która będzie wyróżniała się smakiem w całym regionie. Dzięki temu Wasi Goście weselni będą zachwyceni Waszym wyborem Hotelu Bazuny, bo jestem pewna, że docenią naszą dbałość o jakość potraw.

Cieszę się, że poświęciliście czas, żeby przeczytać te kilka zdań o nas.

Zachęcam do złożenia zapytania o dostępny termin:

malgorzata@hotelbazuny.pl

Telefon: (58) 680 21 00 - Recepcja Hotelu Bazuny jest czynna całodobowo

Z przyjemnością przygotujemy wstępną propozycję. Liczę, że będziemy mieli okazje poznać się osobiście.

Najlepsze wesele na Kaszubach! Małgosia Ankiersztejn oraz zespół Bazuny Hotel & SPA - zapraszamy na Kaszuby!

 

Lokalizacja na malowniczych Kaszubach
Bazuny Hotel*** & SPA ul. Kościuszki 17, 83-400 Kościerzyna
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij