Przyjazd
Wyjazd

Aktualności

13 lutego 2023

Swoje święto Panie chcą zazwyczaj spędzić w wyjątkowy sposób. Może w tym roku namalować obraz przy kieluszku wina i przekąskach?

W tym roku przedstawiamy wyjątkowo wyjątkową propozycję na świętowanie Dnia Kobiet - relaks przy "sztuce", winie i przekąskach.
Malowniczy Dzień Kobiet to event przygotowany specjalnie dla Pań, które chcą się zrelaksować i zabawić w nietypowy sposób. Każda z Pań stanie przed sztalugą, z pędzlem w jednej dłoni i kieliszkiem wina w drugiej ;)
W przelaniu myśli i odczuć na płótno pomoże Pani Aneta Skibińska - mgr Sztuk Plastycznych, która od 15 lat pomaga młodym ludziom znaleźć własną drogę artystyczną poprzez lekcje rysunku i malarstwa. Sama maluje obrazy olejne, na których przedstawia swoje emocje, poglądy i przemyślenia.
Podzieli się z Paniami cennymi wskazówkami dotyczącymi malowania oraz nakieruje osoby, które nie będą mogły się zdeycydować, co chcą stworzyć.
Brzmi poważnie? Wcale tak nie będzie ;)
Malowanie obrazu przy winie i przekąskach to sprawdzony sposób na doskonalą rozrywkę z mnóstwem śmiechu i oczywiście pamiątką w postaci własnoręcznie stworzonego dzieła :)
Cała zabawa odbędzie się 4 marca (sobota) w godzinach 18:30 - 21:00.
Do dyspozycji Pań poza płótnem, farbami i pędzlami będzie nieograniczona ilość wina białego lub czerwonego oraz przekąski.
Cena: 185,00 PLN / osoba
Szczegółowa informacja i rezerwacja: 58 680 21 00

P.S. Drodzy Panowie - nie chcemy podpowiadać, ale to świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet ;)

* konieczna wcześniejsza rezerwacja potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 85,00 PLN / osoba. Liczba miejsc jest ograniczona.

** aby event się sprawdził musimy zebrać odpowiednią liczbę Pań, więc może zostać odwołany, jeśli tak się nie stanie (zaliczki oczywiście zostaną zwrócone). Liczymy, że chętnych będzie więcej i zorganizujemy kolejny :) 

Lokalizacja na malowniczych Kaszubach
Bazuny Hotel*** & SPA ul. Kościuszki 17, 83-400 Kościerzyna
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij